UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Podziękować i dać medale! Ktoś zrobił coś dobrego dla ogółu, tworzy i buduje, a nie niszczy i rujnuje, to chcą karać. Najlepiej nic nie robić, takie to społeczeństwo, siedzieć biernie, marnie i brać kasę za nic. Gratuluję podejścia.

JaRu

Anuluj