34
11.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Zwalczanie dezinformacja czyli cenzura. Kto powie coś, co nie będzie po myśli unii (czytaj partii), zostanie zatrzymany i skazany. Tak już się dzieje na tzw. zachodzie. Pod przykrywką bezpieczeństwa wprowadzi się zamordyzm.
Antyunijny (2025.12.11)
Naprawdę ?
(2025.12.11)

info

1  
  4
Przecież ta ekipa za rządów poprzedniej mówiła, ze nie ma problemu i żeby wszystkich wpuścić. Warto to podkreślać na każdym kroku, żeby "szary obywatel" miał świadomość tych fikolkow. PS Ale nie ocenzurujecie tego, jak to sie często zdarza przy komentarzach krytycznych wobec obecnie rządzących?
Batr (2025.12.11)
@Batr - Ciebie widać też wpuścili, czy od razu z zagranicy piszesz. Złodziejstwo poprzedniego (pisowskiego) rządu nie ma sobie równych w historii.
(2025.12.12)
@unduś - taa- już tacy jak protas o to zadbają żeby skorzystała najbardziej. - zadbali przez 8 lat
(2025.12.12)
Nie po to pis blokował KPO żeby teraz Unia nam wciskała kredyty
Tu jest Polska (2025.12.12)

info

2  
  2
Po co nam kredyty z Unii. Pis pokazał jak rządzić bez środków z KPO
Polexit i Sowietyzacja (2025.12.12)
Nadal dostajemy z Unii więcej funduszy niż wynosi nasza składka.
Czytalski (2025.12.12)
@Antyunijny - To sprawdzamy - Pan Protas kosztem Elbląga wybudowała słynne w Europie Lidzbarskie Termy które są do sprzedania ponieważ nikt nie chce do nich dopłacać. Za jego "Rządów" w rgionie Platforma Obywatelska w Elblagu poszła na taki żywioł w okradaniu Miasta że bez problemów niemal z ulicy udało się nam odwołać i Pania Kluge i Wcisłe ale Elbląg do dziś spłaca długi za te półtorej roku festiwalu propagandy sukcesu. Unia upadnie albo zerwie z prymatem komunistów i zielonym ładem w ster przejmie Francja i tyle. Czas Niemiec mija.... Do Chin poleciał Macron i albo zrobi porządek albo unia się rozsypie sama z siebie za pięć lat...
MariuszLewandowski-Fc (2025.12.12)
No to Olsztyn skorzysta.
Janos (2025.12.13)

info

0  
  0