A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@unduś - chyba masz na myśli twoich, co tak właśnie korzystali?
chyba musisz się douczyć, to wtedy zrozumiesz jak jest z tymi wpłatami i wypłatami - bo My zyskujemy.
@Nie rozumiem. To widać. Trzeba było skończyć chociaż podstawówkę
Na pewno skorzystamy na redukcji co2 do 90% hahaha na pewno... Takie bajki to wciskajcie w przedszkolu.