34
11.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@unduś - chyba masz na myśli twoich, co tak właśnie korzystali?
(2025.12.13)
chyba musisz się douczyć, to wtedy zrozumiesz jak jest z tymi wpłatami i wypłatami - bo My zyskujemy.
(2025.12.13)
@Nie rozumiem. To widać. Trzeba było skończyć chociaż podstawówkę
Logika pisiorów (2025.12.14)
Na pewno skorzystamy na redukcji co2 do 90% hahaha na pewno... Takie bajki to wciskajcie w przedszkolu.
Fer (2025.12.16)

info

0  
  0