UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przecież ta ekipa za rządów poprzedniej mówiła, ze nie ma problemu i żeby wszystkich wpuścić. Warto to podkreślać na każdym kroku, żeby "szary obywatel" miał świadomość tych fikolkow. PS Ale nie ocenzurujecie tego, jak to sie często zdarza przy komentarzach krytycznych wobec obecnie rządzących?
Batr