Wybrany wątek opinii
Nie rozumiem. Polska wpłaca unii pieniądze. Unia, po sporym okrojeniu nam te pieniądze, z łaski oddaje, a my się tu cieszymy i podskakujemy z radości. Co musiano zrobić z umysłami niektórych, że mamy taki stan rzeczy.
Do moderacji
Odpowiedz
23
7
Po napisaniu pierwszego zdania powinieneś zakończyć swój wywód.
Do moderacji
Odpowiedz
5
3
Nie wywód tylko gość ma rację. W skrócie tak to działa. Nie mają wielkiej drukarni banknotów i nie działają na zasadzie dobrego wujka sama.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
To Wy sobie rękę podajcie matematycy. Ja wiem że bilans dodatni to pojęcie Ci nieznane gościu.
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
Nadal dostajemy z Unii więcej funduszy niż wynosi nasza składka.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
chyba musisz się douczyć, to wtedy zrozumiesz jak jest z tymi wpłatami i wypłatami - bo My zyskujemy.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@Nie rozumiem. To widać. Trzeba było skończyć chociaż podstawówkę
Do moderacji
Odpowiedz
1
0