Wybrany wątek opinii

Nie rozumiem. Polska wpłaca unii pieniądze. Unia, po sporym okrojeniu nam te pieniądze, z łaski oddaje, a my się tu cieszymy i podskakujemy z radości. Co musiano zrobić z umysłami niektórych, że mamy taki stan rzeczy.
(2025.12.11)
Po napisaniu pierwszego zdania powinieneś zakończyć swój wywód.
(2025.12.11)
Nie wywód tylko gość ma rację. W skrócie tak to działa. Nie mają wielkiej drukarni banknotów i nie działają na zasadzie dobrego wujka sama.
(2025.12.11)
To Wy sobie rękę podajcie matematycy. Ja wiem że bilans dodatni to pojęcie Ci nieznane gościu.
(2025.12.11)
Nadal dostajemy z Unii więcej funduszy niż wynosi nasza składka.
Czytalski (2025.12.12)
chyba musisz się douczyć, to wtedy zrozumiesz jak jest z tymi wpłatami i wypłatami - bo My zyskujemy.
(2025.12.13)
@Nie rozumiem. To widać. Trzeba było skończyć chociaż podstawówkę
Logika pisiorów (2025.12.14)
Powrót do komentarzy