Wybrany wątek opinii
Przecież ta ekipa za rządów poprzedniej mówiła, ze nie ma problemu i żeby wszystkich wpuścić. Warto to podkreślać na każdym kroku, żeby "szary obywatel" miał świadomość tych fikolkow. PS Ale nie ocenzurujecie tego, jak to sie często zdarza przy komentarzach krytycznych wobec obecnie rządzących?
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
@Batr - Ciebie widać też wpuścili, czy od razu z zagranicy piszesz. Złodziejstwo poprzedniego (pisowskiego) rządu nie ma sobie równych w historii.
Do moderacji
Odpowiedz
1
3