34
11.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Po napisaniu pierwszego zdania powinieneś zakończyć swój wywód.
(2025.12.11)
Unia jest tak hojna jak moja żona ja jej dam 100zł a ona mi po jakimś czasie 20.I jeszcze powie dałam ci 20 zł i na co żeś przepuścił... to jest taka druga unia.
(2025.12.11)

info

14  
  2
czyli co, protas kolejne termy będzie budował? na słońcu tym razem?????
(2025.12.11)

info

7  
  1
I tak wszystko Olsztyn zgarnie a dla Elbląga figa z makiem
(2025.12.11)

info

6  
  1
A w Elblągu nadal wegetacja.
....... (2025.12.11)

info

5  
  0
Dlaczego sądy za łapówki skazują tylko tych z KO. Ostatnio sąd uniewinnił polityków PIS. Chodzi o SKOK Wołomin, a taka miała być afera łapówkowa. TVN i Tuskowi powinni przeprosić za kłamstwa. Ale ta banda nie wie co to przyzwoitość
bra (2025.12.11)
Jest 150 tyś. głosów, wreszcie wszedł projekt do sejmu godny uwagi, wnoszący zakaz trzymania psów w blokach mieszkalnych ! Popieramy tych którzy podobnie płacą czynsz i nie życzą sobie ujadania, sierści na schodach i odchodów pod blokiem. wetomat. pl. " Brawo !!!!!
(2025.12.11)

info

2  
  1
Nie wywód tylko gość ma rację. W skrócie tak to działa. Nie mają wielkiej drukarni banknotów i nie działają na zasadzie dobrego wujka sama.
(2025.12.11)
To Wy sobie rękę podajcie matematycy. Ja wiem że bilans dodatni to pojęcie Ci nieznane gościu.
(2025.12.11)
@bra - Przeprosić to może kaczor. Wyrok uniewinniony to się na niego powołujesz. Ziobro niech wezmie przykład ze sprawy skok.
(2025.12.11)