A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@bra - Wy kaczory boga nacie gdzieś tylko kasa się liczy
Mam nadzieję że zadaszone trybuny będą.
Przecież nitras obiecał tam budowe stadionu lekkoatletycznego. Odbyło sie to w towerzystwie antoniego i michała. Czyżby okłamał elblążan?
,, LECH, ,@ a ty tez grales w totolotka z tym z Gdanska???
Przed wyborami jechali tu wszyscy przecież było spotkanie z ministrem na tym stadionie... obiecał pieniądze na tą modernizację i CO ?! Widać że z niego taki minister jak ze mnie ksiądz.