35
10.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@bra - Wy kaczory boga nacie gdzieś tylko kasa się liczy
(2025.12.10)
Mam nadzieję że zadaszone trybuny będą.
(2025.12.10)

info

1  
  0
Przecież nitras obiecał tam budowe stadionu lekkoatletycznego. Odbyło sie to w towerzystwie antoniego i michała. Czyżby okłamał elblążan?
gustaw sierpiswist (2025.12.11)
,, LECH, ,@ a ty tez grales w totolotka z tym z Gdanska???
(2025.12.11)

info

0  
  0
Przed wyborami jechali tu wszyscy przecież było spotkanie z ministrem na tym stadionie... obiecał pieniądze na tą modernizację i CO ?! Widać że z niego taki minister jak ze mnie ksiądz.
(2025.12.11)

info

0  
  0