UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@unduś - Dramat... ponad 100- tys miasto, a stawiane wymogi jak dla gminnej wiochy- stadion lekkoatletyczny lV kategorii, pewnie kolejne oszczędnościowe kuriozum z bieżnią 333m I stadion piłkarski w/ g wymogów dla lll ligi czyli czwartej, - bez słynnej podgrzewanej murawy na którą w trybie awaryjnym zwołano w ciągu 24 godzin- specjalną radę miasta na której zatwierdzono budżet. To komedia I komedianci którzy sami dbają o to by im nie wierzyć I więcej na nich nie głosować. Ogromne klapy które wyrosły I'm przez dziesięciolecia nie pozwalają dopuścić myśli, że może by tak w tym sporym mieście zbudować chociaż jeden stadion na miarę pierwszoligowych aspiracji- pokazać, że władza w tym mieście też sprzyja I umožliwia rozwój sportu w Elblągu, a nie tylko gada, w mniejszych miastach potrafią- nasz beton za mocno związał co wcale nie oznacza, że nie można go skruszyć.

Laska....dynamitu

Anuluj