UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@bra - A my nie życzymy sobie palenia papierosów w mieszkaniu, na balkonach i klatkach schodowych i głośnych imprez w mieszkaniu po 22:00
@bra - A my nie życzymy sobie palenia papierosów w mieszkaniu, na balkonach i klatkach schodowych i głośnych imprez w mieszkaniu po 22:00