UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@bra - A my nie życzymy sobie palenia papierosów w mieszkaniu, na balkonach i klatkach schodowych i głośnych imprez w mieszkaniu po 22:00


Anuluj