A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@KapitanSzyderca - tak, często tak podchodzę, to skończyło się w sądzie gdzie się okazało, że policjanci nie mieli racji. A jak podejść z uśmiechem gdy przy kontroli próbują Ci wmówić, że wyprzedzałeś na przejściu, (mam kamerkę i można było to udowodnić, że nie), to wtedy wmawiają Ci prędkość, i jak to udowodnisz gdy jedziesz sam a ich jest dwóch ??
@EleMorele - Brak psychologicznej zdolności do pełnienia służby, ,, ,
Oczywiście że będą dzwonić o interwencję bo policja od tego jest żeby pomóc obywatelowi i bez dyskusji a jak któremu się nie podoba to do widzenia u Wójciak przy klepaniu mebli miejsc do oporu.....
@#zainteresowany# - |Prawda jest taka ze nadgorliwosc jest czsami przesadna ZNAM te katrole nadgorliwcow szkoda nie ma ich tam gdzie powinni byc
@#zainteresowany# - Oby pana dosięgła taka interwencja policji a raczej milicji w tym wypadku. To była wyjątkowa złośliwość ze strony MO. Panowie "władza" jesteście niedoszkoleni lub rodem z PRL bez względu na to jak zachowywała się druga strona. To powinno być dogłębnie wyjaśnione
@Medium - "... i piesek jest już bezpieczny, nakarmiony i w ciepłym miejscu. "
Na wstępie, UMIERA człowiek. Pies, czy jakiekolwiek inne zwierzę, ZDYCHA! Ośrodku Okresowej Rehabilitacji Zwierząt Jelonki, zamiast wyciągnąć wniosek z tej lekcji, że takie przekroczenie prędkości w takim miejscu mogło kosztować życie niewinnego człowieka, to Wy skargi składacie i żale na portalach. Do tego jeszcze oczekiwanie, że patrol ma z Wami jechać do konającego psa? Czy Wam się w głowach poprzewracało? Może i ksiądz wg Was wymagany do ostatniego namaszczenia w tej sytuacji? WSTYD! Wy lepiej podziękujcie tym Policjantom. Może akurat uchronili Was od spowodowania pradziwej tragedii.
Każdy wykonuje swoją pracę. Jak będziecie jechać na lotnisko tez nikt lotu Wam nie przełoży.
A trzeba było powiedzieć że jedziecie bo kaczyński ma być w Pasłęku. kilka radiowozów do eskorty, koguty na maksa i pochwała od komendanta.
Dzięki, umknęło mi. Ale skoro tak wyglądało ratowanie życia, to jak nazwać zwierzę po wypadku drogowym? Jakieś logiczne stopniowanie obowiązuje.