Wybrany wątek opinii

Każdy wykonuje swoją pracę. Jak będziecie jechać na lotnisko tez nikt lotu Wam nie przełoży.
Psiurek (2025.12.08)
@Psiurek - Oj kolego moja Mama jechała kiedyś na Okręcie i się zgubiła... Policjanci albo jeszcze Milicjanci poprowadzili ją na kogutach pod samo lotnisko. Za takie rzeczy i za takie zachowanie należy się im szacunek a za takie jak to opisane - noga dupa brama bo to szarganie Munduru. Takich "ludzi" w takiej SŁUŻBIE być nie może bo zamiast pomagać - szkodzą. A kto szkodzi innym jest nie tylko łajdakiem ale i przestępcą...
MariuszLewandowski-Fc (2025.12.08)
Powrót do komentarzy