Wybrany wątek opinii
Każdy wykonuje swoją pracę. Jak będziecie jechać na lotnisko tez nikt lotu Wam nie przełoży.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Psiurek - Oj kolego moja Mama jechała kiedyś na Okręcie i się zgubiła... Policjanci albo jeszcze Milicjanci poprowadzili ją na kogutach pod samo lotnisko. Za takie rzeczy i za takie zachowanie należy się im szacunek a za takie jak to opisane - noga dupa brama bo to szarganie Munduru. Takich "ludzi" w takiej SŁUŻBIE być nie może bo zamiast pomagać - szkodzą. A kto szkodzi innym jest nie tylko łajdakiem ale i przestępcą...
Do moderacji
Odpowiedz
2
1