Wybrany wątek opinii

Hejtujcie, hejtujcie a później sami dzwonicie o interwencję, zajmijcie się własną d..... (drogą)
(2025.12.06)
Oczywiście że będą dzwonić o interwencję bo policja od tego jest żeby pomóc obywatelowi i bez dyskusji a jak któremu się nie podoba to do widzenia u Wójciak przy klepaniu mebli miejsc do oporu.....
(2025.12.07)
Powrót do komentarzy