Wybrany wątek opinii
Hejtujcie, hejtujcie a później sami dzwonicie o interwencję, zajmijcie się własną d..... (drogą)
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
Oczywiście że będą dzwonić o interwencję bo policja od tego jest żeby pomóc obywatelowi i bez dyskusji a jak któremu się nie podoba to do widzenia u Wójciak przy klepaniu mebli miejsc do oporu.....
Do moderacji
Odpowiedz
3
0