UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Na wstępie, UMIERA człowiek. Pies, czy jakiekolwiek inne zwierzę, ZDYCHA! Ośrodku Okresowej Rehabilitacji Zwierząt Jelonki, zamiast wyciągnąć wniosek z tej lekcji, że takie przekroczenie prędkości w takim miejscu mogło kosztować życie niewinnego człowieka, to Wy skargi składacie i żale na portalach. Do tego jeszcze oczekiwanie, że patrol ma z Wami jechać do konającego psa? Czy Wam się w głowach poprzewracało? Może i ksiądz wg Was wymagany do ostatniego namaszczenia w tej sytuacji? WSTYD! Wy lepiej podziękujcie tym Policjantom. Może akurat uchronili Was od spowodowania pradziwej tragedii.
Elbąk