UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oczywiście że będą dzwonić o interwencję bo policja od tego jest żeby pomóc obywatelowi i bez dyskusji a jak któremu się nie podoba to do widzenia u Wójciak przy klepaniu mebli miejsc do oporu.....


Anuluj