UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oczywiście że będą dzwonić o interwencję bo policja od tego jest żeby pomóc obywatelowi i bez dyskusji a jak któremu się nie podoba to do widzenia u Wójciak przy klepaniu mebli miejsc do oporu.....
Oczywiście że będą dzwonić o interwencję bo policja od tego jest żeby pomóc obywatelowi i bez dyskusji a jak któremu się nie podoba to do widzenia u Wójciak przy klepaniu mebli miejsc do oporu.....