A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
zwierzeta umierajaprymitywie
kiedyś psy to były prawdziwe - gonili złych i chronili i pomagali dobrym - wychodzi na to, iż teraz to więcej kundli tam niestety jest :(
Dokładnie dziś pies ma więcej zainteresowania niż człowiek co się we łbach tych ludzi porobiło piesek ma spa zabawki i hotele, a ludzie umierają na ulicy z głodu pieski są traktowane jak dzieci to dopiero patologia i znieczulica ludzka.
200m - można przejść
Narażali życie i zdrowie ludzi na drodze, ponieważ jechali do zdychającego psa.
Pani Ania sypią z psem ?
Termin zdychanie to termin istniejący tylko wśród patologii, człowiek rozumny i empatyczny, używa innego określenia nawet w stosunku do zwierząt.
@MariuszLewandowski-Fc - Aleś się chłopie rozpisał, ty chyba w domu nie masz nic do gadania i odbijacz sobie na portEl ? Chyba już cię wszyscy znają?
Pytanie typowego emlonga
Akurat lecę z odwołaniem na wypociny komendanta Straży Miejskiej, ,, ,Boże miej w opiece tych ludzi jak zarządza nimi taki tytan intelektu... To tak to przypadkiem w sumie w podobnym temacie - pragmatyka działania służb mundurowych w Polsce jako dowód że myśl społeczne Juzefa Stalina jest nieśmiertelna... To tylko dowód ze nie tylko w Straży Miejskiej w Elblągu, ....