UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@MariuszLewandowski-Fc - Aleś się chłopie rozpisał, ty chyba w domu nie masz nic do gadania i odbijacz sobie na portEl ? Chyba już cię wszyscy znają?


Anuluj