UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@MariuszLewandowski-Fc - Aleś się chłopie rozpisał, ty chyba w domu nie masz nic do gadania i odbijacz sobie na portEl ? Chyba już cię wszyscy znają?
@MariuszLewandowski-Fc - Aleś się chłopie rozpisał, ty chyba w domu nie masz nic do gadania i odbijacz sobie na portEl ? Chyba już cię wszyscy znają?