UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Akurat lecę z odwołaniem na wypociny komendanta Straży Miejskiej, ,, ,Boże miej w opiece tych ludzi jak zarządza nimi taki tytan intelektu... To tak to przypadkiem w sumie w podobnym temacie - pragmatyka działania służb mundurowych w Polsce jako dowód że myśl społeczne Juzefa Stalina jest nieśmiertelna... To tylko dowód ze nie tylko w Straży Miejskiej w Elblągu, ....

MariuszLewandowski-Fc