A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
"Kto poprowadzi informację turystyczną w Elblągu?" lub "Kto pokieruje informacją turystyczną w Elblągu?". Chryste...
Te wasze elbląskie "Konkursy" to ja już poznałem. Plucie ludziom w twarz
Osoby znające języki obce wola teraz jechać za granicę pracować za przyzwoite pieniądze.
bo to tylko zleceniodawcy, zatrudnienie rośnie, a wszystko przerzucają na firmy zewnętrzne,
Kto pokieruje Elblągiem? Oto jest pytanie
wpisuje prompta w chatgpt lub inne ai i mam gotowe wszystko a oni maja problem ze wszystkim
Idź się zajmij lepiej jakąś robotą, a nie się tytułu czepiasz
Dawno temu w Elblągu a czytasz artykuły z niemieckiego Elbinga to się dziwisz że ludzie tytułu się czepiają. Jaki tytuł taka prasa.
Z wymagań konkursowych wynika, że podmiot prowadzący informację turystyczną ma odwalić całą robotę za urzędników i to za kasę o połowę mniejszą, niż jest potrzebna na utrzymanie owych urzędników. Czego jeszcze nie rozumiecie ?
@Polonista - Prawda. Np. Aktor dyrektorem muzeum elbląskiego.