23
04.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
"Kto poprowadzi informację turystyczną w Elblągu?" lub "Kto pokieruje informacją turystyczną w Elblągu?". Chryste...
Polonista (2025.12.04)

info

8  
  4
Te wasze elbląskie "Konkursy" to ja już poznałem. Plucie ludziom w twarz
Polonista (2025.12.04)
Osoby znające języki obce wola teraz jechać za granicę pracować za przyzwoite pieniądze.
Wredna (2025.12.04)

info

7  
  3
bo to tylko zleceniodawcy, zatrudnienie rośnie, a wszystko przerzucają na firmy zewnętrzne,
modi (2025.12.04)
Kto pokieruje Elblągiem? Oto jest pytanie
(2025.12.04)

info

2  
  0
wpisuje prompta w chatgpt lub inne ai i mam gotowe wszystko a oni maja problem ze wszystkim
(2025.12.04)

info

1  
  2
Idź się zajmij lepiej jakąś robotą, a nie się tytułu czepiasz
(2025.12.04)
Dawno temu w Elblągu a czytasz artykuły z niemieckiego Elbinga to się dziwisz że ludzie tytułu się czepiają. Jaki tytuł taka prasa.
(2025.12.05)
Z wymagań konkursowych wynika, że podmiot prowadzący informację turystyczną ma odwalić całą robotę za urzędników i to za kasę o połowę mniejszą, niż jest potrzebna na utrzymanie owych urzędników. Czego jeszcze nie rozumiecie ?
Wandzia (2025.12.05)

info

3  
  0
@Polonista - Prawda. Np. Aktor dyrektorem muzeum elbląskiego.
Anna L. (2025.12.05)