UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dawno temu w Elblągu a czytasz artykuły z niemieckiego Elbinga to się dziwisz że ludzie tytułu się czepiają. Jaki tytuł taka prasa.


Anuluj