UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dawno temu w Elblągu a czytasz artykuły z niemieckiego Elbinga to się dziwisz że ludzie tytułu się czepiają. Jaki tytuł taka prasa.
Dawno temu w Elblągu a czytasz artykuły z niemieckiego Elbinga to się dziwisz że ludzie tytułu się czepiają. Jaki tytuł taka prasa.