Wybrany wątek opinii

To po co jest departament promocji skoro podmiot zewnętrzny miałby przygotowywać materiały promocyjne dla miasta? Tam pracuje około 10 osób, a organizacja miejskich imprez oraz materiały promocyjne i prowadzenie informacji turystycznej jest zlecane na zewnątrz.
(2025.12.04)
bo to tylko zleceniodawcy, zatrudnienie rośnie, a wszystko przerzucają na firmy zewnętrzne,
modi (2025.12.04)
Powrót do komentarzy