Wybrany wątek opinii
To po co jest departament promocji skoro podmiot zewnętrzny miałby przygotowywać materiały promocyjne dla miasta? Tam pracuje około 10 osób, a organizacja miejskich imprez oraz materiały promocyjne i prowadzenie informacji turystycznej jest zlecane na zewnątrz.
Do moderacji
Odpowiedz
45
2
bo to tylko zleceniodawcy, zatrudnienie rośnie, a wszystko przerzucają na firmy zewnętrzne,
Do moderacji
Odpowiedz
3
0