Wybrany wątek opinii

Te wasze elbląskie "Konkursy" to ja już poznałem. Plucie ludziom w twarz
Polonista (2025.12.04)
@Polonista - Prawda. Np. Aktor dyrektorem muzeum elbląskiego.
Anna L. (2025.12.05)
Powrót do komentarzy