23
04.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
W PTTK towarzystwo wzajemnej adoracji. Mam nadzieję, że do wyborów.
Anna L. (2025.12.05)
Musieliby znać niemiecki, angielski i historię miasta, a z tym raczej u nich słabo (są wyjątki) oraz co najgorsze, być miłym dla klientów.
Prostaodpowiedź (2025.12.05)
@Anna L. - jak sama nazwa mówi Towarzystwo:) i stowarzyszenie to chyba w takich organizacjach uczestniczą osoby, które się lubią. W innym przypadku nie ma ono racji bytu
Też Anna L. (2025.12.05)

info

1  
  0