A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
W PTTK towarzystwo wzajemnej adoracji. Mam nadzieję, że do wyborów.
Musieliby znać niemiecki, angielski i historię miasta, a z tym raczej u nich słabo (są wyjątki) oraz co najgorsze, być miłym dla klientów.
@Anna L. - jak sama nazwa mówi Towarzystwo:) i stowarzyszenie to chyba w takich organizacjach uczestniczą osoby, które się lubią. W innym przypadku nie ma ono racji bytu