UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wigilia, ach wigilia. Macie piękną katedrę św. Mikołaja. Tyle tylko, że organy w niej umieszczone pochodzą z innego kościoła, z innej parafii, innej diecezji, a nadto nawet z innego województwa...

Mieszko I

Anuluj