Wybrany wątek opinii

Trzy pierwsze komentarze i wszystkie trzy nienawistne! Obrzydliwość!!! Brawo Panie Piotrze !!! Brawo "Teen Challenge" ! Róbcie swoje nie zwracając uwagi na ujadanie maluczkich ! Im nawet do łbów nie przyszło, że można komuś bezinteresownie pomóc !
oburzony dziadek stefek (2025.12.15)
@oburzony dziadek stefek - O odezwał się ten co nie kipi nienawiścią!!!! A może to nieprawda, że podjeźdzają tam osoby w wypasiony h furach i drogich autach bo jak to mówią bo im się należy!!!!!
(2025.12.16)
Powrót do komentarzy