Wybrany wątek opinii

Tak i jak co roku najwięcej przyjdzie osób, którym nic nie brakuje ale trzeba przyjść aby nażreć i dostać coś za darmo a nie zostawiając to osobom najbardziej potrzebującym!!!!!
(2025.12.02)
bo to miasto to dom pomocy spolecznej
(2025.12.18)
Powrót do komentarzy