Wybrany wątek opinii
Tak i jak co roku najwięcej przyjdzie osób, którym nic nie brakuje ale trzeba przyjść aby nażreć i dostać coś za darmo a nie zostawiając to osobom najbardziej potrzebującym!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
52
13
bo to miasto to dom pomocy spolecznej
Do moderacji
Odpowiedz
3
3