UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak jest, podstawa na dworcu to M'D lub KFC, tylko że te sieci nie są zainteresowane nad lokalizowaniem tam swoich restauracji, a ja myślę że przydałby się tam basen kryty i sauna.


Anuluj