UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak jest, podstawa na dworcu to M'D lub KFC, tylko że te sieci nie są zainteresowane nad lokalizowaniem tam swoich restauracji, a ja myślę że przydałby się tam basen kryty i sauna.
Tak jest, podstawa na dworcu to M'D lub KFC, tylko że te sieci nie są zainteresowane nad lokalizowaniem tam swoich restauracji, a ja myślę że przydałby się tam basen kryty i sauna.