Wybrany wątek opinii
Dworzec Kolejowy w Elblągu to jakaś porażka : Tylko jedna kasa biletowa czynna, bo druga została zlikwidowana 1 lutego 2025,Brakuje połączeń do Braniewa przez Frombork, Braniewa przez Młynary (i to ma być węzeł przesiadkowy), W innych miastach jest McDonald albo KFC na dworcu, a w Elblągu nie. Miał powstać Park Handlowy PKP i nie ma nic
Do moderacji
Odpowiedz
18
4
Tak jest, podstawa na dworcu to M'D lub KFC, tylko że te sieci nie są zainteresowane nad lokalizowaniem tam swoich restauracji, a ja myślę że przydałby się tam basen kryty i sauna.
Do moderacji
Odpowiedz
8
5
No i dom publiczny bo czekanie na opóźniony pociąg było by przyjemnością !
Do moderacji
Odpowiedz
5
4
Czy jest jakiś temat anty polityczny ? Czy można o jakimś temacie poważnie dyskutować ?
Do moderacji
Odpowiedz
5
3