UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dworzec Kolejowy w Elblągu to jakaś porażka : Tylko jedna kasa biletowa czynna, bo druga została zlikwidowana 1 lutego 2025,Brakuje połączeń do Braniewa przez Frombork, Braniewa przez Młynary (i to ma być węzeł przesiadkowy), W innych miastach jest McDonald albo KFC na dworcu, a w Elblągu nie. Miał powstać Park Handlowy PKP i nie ma nic