18
25.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Serio? Za komuny realizowano pseudo-sztukę w postaci form przestrzennych, a teraz w czasach post-komuny realizuje się post-pseudo-sztukę w postaci odtwarzania tychże form przestrzennych na malowidłach na murach.. Jakież to (od)twórcze..
(2025.11.26)

info

5  
  6
Czy w ramach projektu jest wycięcie drzewa, które tam stoi. Symulacja komputerowa sprytnie je ukryło, ale to drzewo na prawdę tam jest i ten mural będzie przysłonięty przez to drzewo. Wg mnie latem będzie on przysłonięty w 40%
(2025.11.26)

info

1  
  1
Murale upamiętniające ważne dla miasta wydarzenie: 130 lat tramwajów, 60 rocznica biennale form przestrzennych. Dla miasta NIE BYŁA ważna 80.rocznica powrotu Polski do Elbląga!
Jacek Zbrzeźny (2025.11.26)
wspaniała wiadomosc
(2025.11.26)

info

0  
  0
Może nieco pstrokate, ale wzrusza🤗. Szkoda tylko, że "Batmana" gdzieś nie "wcisnęli"... Pozdrawiam.
Przestrzenią Elbląg stał (2025.11.26)

info

1  
  2
Dlaczego nie współpracujecie z grafficiarzami? Przecież zrobiliby o wiele lepsze projekty niż te muralowe badziewia, które nic sobą nie reprezentują, a tylko szpecą to miasto. Są prostolinijne, bez stylu i formy. Fale i formy przypominające te, które istnieją chyba nadal w parku od czasu komuny. Przecież to nic nie wnosi. Co to w ogóle jest? 2 jajka, 2 wacki, wybuch i coś na wzór warg sromowych. Kpina. Spójrzcie na graffiti 3D i na portrety oraz inne dzieła z tego gatunku i porównajcie sobie to z tym, co przypomina pierwsze kroki stawiane w programie Corel. I to tyle co ma do zaoferowania Akademia Sztuk Pięknych. Prace z liceum w Gronowie są na podobnym poziomie. Raz jedyny mnie zaskoczyli, kiedy wyprostowanego palca dłoni trzymała się kobieta i było napisane kiedyś się puści. Za to brawo dla twórcy. Reszta jest słaba. Ten mural był na płocie przy ul. Niskiej, ale od czasów, kiedy wstawili tam drogę już go nie ma. To miasto potrzebuje kreatywności i oryginalności przyciągającej uwagę na miarę obecnych czasów, a nawet wyprzedzających je, a nie byle czego. Później się nie dziwcie, że wszyscy stąd wyjeżdżają i nazywają to miejsce miastem emerytów, bo tylko ich może to zachwycać i reprezentować.
Obywatel XYZ (2025.11.26)
@Obywatel XYZ - Ty nas zachwyć i reprezentuj, a nie tylko krytykować umiesz :D)
Don Lee (2025.11.26)
@Jacek Zbrzeźny - Elbląg nie wrócił, Elbląg zdobyto mydlaczu
(2025.11.26)