UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Serio? Za komuny realizowano pseudo-sztukę w postaci form przestrzennych, a teraz w czasach post-komuny realizuje się post-pseudo-sztukę w postaci odtwarzania tychże form przestrzennych na malowidłach na murach.. Jakież to (od)twórcze..