UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Serio? Za komuny realizowano pseudo-sztukę w postaci form przestrzennych, a teraz w czasach post-komuny realizuje się post-pseudo-sztukę w postaci odtwarzania tychże form przestrzennych na malowidłach na murach.. Jakież to (od)twórcze..


Anuluj