UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Serio? Za komuny realizowano pseudo-sztukę w postaci form przestrzennych, a teraz w czasach post-komuny realizuje się post-pseudo-sztukę w postaci odtwarzania tychże form przestrzennych na malowidłach na murach.. Jakież to (od)twórcze..