Wybrany wątek opinii

Dlaczego nie współpracujecie z grafficiarzami? Przecież zrobiliby o wiele lepsze projekty niż te muralowe badziewia, które nic sobą nie reprezentują, a tylko szpecą to miasto. Są prostolinijne, bez stylu i formy. Fale i formy przypominające te, które istnieją chyba nadal w parku od czasu komuny. Przecież to nic nie wnosi. Co to w ogóle jest? 2 jajka, 2 wacki, wybuch i coś na wzór warg sromowych. Kpina. Spójrzcie na graffiti 3D i na portrety oraz inne dzieła z tego gatunku i porównajcie sobie to z tym, co przypomina pierwsze kroki stawiane w programie Corel. I to tyle co ma do zaoferowania Akademia Sztuk Pięknych. Prace z liceum w Gronowie są na podobnym poziomie. Raz jedyny mnie zaskoczyli, kiedy wyprostowanego palca dłoni trzymała się kobieta i było napisane kiedyś się puści. Za to brawo dla twórcy. Reszta jest słaba. Ten mural był na płocie przy ul. Niskiej, ale od czasów, kiedy wstawili tam drogę już go nie ma. To miasto potrzebuje kreatywności i oryginalności przyciągającej uwagę na miarę obecnych czasów, a nawet wyprzedzających je, a nie byle czego. Później się nie dziwcie, że wszyscy stąd wyjeżdżają i nazywają to miejsce miastem emerytów, bo tylko ich może to zachwycać i reprezentować.
Obywatel XYZ (2025.11.26)
@Obywatel XYZ - Ty nas zachwyć i reprezentuj, a nie tylko krytykować umiesz :D)
Don Lee (2025.11.26)
Powrót do komentarzy