UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Może nieco pstrokate, ale wzrusza🤗. Szkoda tylko, że "Batmana" gdzieś nie "wcisnęli"... Pozdrawiam.
Przestrzenią Elbląg stał
Może nieco pstrokate, ale wzrusza🤗. Szkoda tylko, że "Batmana" gdzieś nie "wcisnęli"... Pozdrawiam.
Przestrzenią Elbląg stał