UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Może nieco pstrokate, ale wzrusza🤗. Szkoda tylko, że "Batmana" gdzieś nie "wcisnęli"... Pozdrawiam.

Przestrzenią Elbląg stał

Anuluj