A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
jarek to super elegancior.....
Ten plakat jakiś taki mocno ejajowy.
Trzeba mieć tupet w wykonaniu panów chłopów, najpierw blokujemy miasto, jak miastowy spóźni się do pracy, to jest ok, bo on pracuje cały rok, a ja chłop, zablokowałem jego dojazd do pracy, a teraz zimą, nic nie robię, niech mnie podziwiają i jestem dobry wujek, teraz też będę blokował miasto, ale w dobrej wierze (bo to mi się opłaca). Kto nam podskoczy, jestem chłopem i basta
Duchowa odnowa w Człowieku jest przez cały czas. Proszę nie łączyć jej z jarmarkiem!
Chociaż na Boże Narodzenie skończcie z ujadaniem. Nie dzielcie się z normalnymi ludźmi swoją złą energią. Skoro wstaliśmy rano i żyjemy, to jesteśmy szczęśliwi. Życzę wszystkim miłego dnia. Lubię wszystkich. Wszyscy są wspaniali i otoczeni dobrymi ludźmi. Łatwiej czynić dobro niż zło.
"ostatnio bełkotał do dziennikarki" - patrioci nie bełkoczą, kolego. Patrioci patrioczą.
@jawamkaczoraniewybieralem - "jarek to super elegancior..... " - no tak
Poczytalem komentarze, posmialem sie, elblaska psychoza popisowa, dobrze polityka podzielila narod, pamietajcie ze oni wszyscy bawia sie za nasze wypociny codzienne i to na grubo czy z lewa czy z prawa, pozdrowienia elblaski oddzial psychiatri 😝
@Ewa L. - Diabeł z Aniołem siądą za stołem ?