A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Pomyśl logicznie ? A gdyby 6 wypadł w poniedziałek to weekend bożonarodzeniowy byłby bez mikołaja ? Nie wiem czy zrozumiałeś ale nie dam radę się zaniżyć do twojego poziomu byś ogarnął coś w życiu bez google !
Nic gorszego nie ma jak zakłamana dobroć, fałszywa miłość do bliźniego, tylko dlatego że jest wigilia a gdzie szczera wiara i miłość ? Bo tak wypada ? ????? Jaki sens takiej wieczerzy ? Warto to przemyśleć już dziś !
Ale... Zaraz, chwileczkę. Przecież takie jarmarki świąteczne to zwykle są nawet do nowego roku! Jak to...3 dni? To jakiś błąd w tekście?
Wszędzie ta prymitywna polityka! Do czego doprowadzili nas ci pseudpolitycy ? Nawet ze świąt trudno się cieszyć bo tez polityka I politycy włażą tu buciorami
Duchowa odnowa wśród prawicowych ruchów nie istnieje. Braun i PiS to najlepszy przykład upadku moralnego i zgnilizny duchowej. Bóg ich już dawno opuścił.
@elblążanin48 - Duchowa odnowa wśród prawicowych ruchów nie istnieje. Braun i PiS to najlepszy przykład upadku moralnego i zgnilizny duchowej. Bóg ich już dawno opuścił.
@Itp - Dziś widać jak USA czyli prawicowa religijna strona traktuje świat i za co się szmaci. Za pieniądze i wpływy gotowe są sprzedać sojusze oraz podpisać pakt z diabłem mając ofiarę za nic bo ofiara nie ma żadnych kart w tym Polska i Europa. Obłuda, fałsz i zgnilizna.
Dokładnie TAK !
PIS, Kler i Konfa tak mi obrzydzili prawicę, że niedobrze mi się robi na ich widok