UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Trzeba mieć tupet w wykonaniu panów chłopów, najpierw blokujemy miasto, jak miastowy spóźni się do pracy, to jest ok, bo on pracuje cały rok, a ja chłop, zablokowałem jego dojazd do pracy, a teraz zimą, nic nie robię, niech mnie podziwiają i jestem dobry wujek, teraz też będę blokował miasto, ale w dobrej wierze (bo to mi się opłaca). Kto nam podskoczy, jestem chłopem i basta

asio

Anuluj