UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Chociaż na Boże Narodzenie skończcie z ujadaniem. Nie dzielcie się z normalnymi ludźmi swoją złą energią. Skoro wstaliśmy rano i żyjemy, to jesteśmy szczęśliwi. Życzę wszystkim miłego dnia. Lubię wszystkich. Wszyscy są wspaniali i otoczeni dobrymi ludźmi. Łatwiej czynić dobro niż zło.

Ewa L.