UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Chociaż na Boże Narodzenie skończcie z ujadaniem. Nie dzielcie się z normalnymi ludźmi swoją złą energią. Skoro wstaliśmy rano i żyjemy, to jesteśmy szczęśliwi. Życzę wszystkim miłego dnia. Lubię wszystkich. Wszyscy są wspaniali i otoczeni dobrymi ludźmi. Łatwiej czynić dobro niż zło.

Ewa L.

Anuluj