UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chociaż na Boże Narodzenie skończcie z ujadaniem. Nie dzielcie się z normalnymi ludźmi swoją złą energią. Skoro wstaliśmy rano i żyjemy, to jesteśmy szczęśliwi. Życzę wszystkim miłego dnia. Lubię wszystkich. Wszyscy są wspaniali i otoczeni dobrymi ludźmi. Łatwiej czynić dobro niż zło.
Ewa L.