A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A ty jeszcze wierzysz w zabobony, rozliczanie ???
A dla czego przybycie Mikołaja i rozświetlenie choinki będzie 5 a nie jak zawsze 6.grudnia?
Śliwka nisko już upadł swoją twórczością. Bo z tego czerpiesz inspirację. Niech profil FB zmieni z osoba publiczna na klauna cyrkowego twórcę cyfrowego. Bo non stop ma problem z miastem, które go wypluło w wyborach na Prezydenta Miasta.
Oczekiwania na szok cenowy czas start... w Gdańsku zupa 30 PLN bo kilka małż wrzucili do wywaru.
Jak piszesz głupoty to się chociaż podpisz nawet anonimowo.
@Nie przypominam sobie - Sędzia i znajomy ministra. Poszukaj w necie. Wstyd dla Polski, że ludzie muszą uciekać. Jak w krajach.....
Bełkotał to chyba kierwinski czy jak mu tam.....
Tematem artykułu jest :Jak ma wyglądać jarmark Bożonarodzeniowy w Elblągu. A ludzie wypisują głupoty nie na temat. To nie miejsce na polityczne wynużenia. Opanujcie się trochę.
@bra - Uciekają winni. Zacznij celebrować każdego poszukiwanego listem gończym rozszerzonym do ENA.
Świat się zmienia a handel i biznes kreują zachowania i nową grudniową tradycję na bogato. Mamy już dwa szczyty handlowe. Jeden za chwilę a drugi na Boże Narodzenie. Ten drugi to do Trzech Króli potrwa. Wydatków co niemiara. Prezenty za chwilę, prezenty za trzy tygodnie i pełno żarcia do kupienia i zrobienia. Roboty pełno. Knajpy hotele zarezerwowane przez tych co pierniczą robotę i sprzątanie. W sklepach marketach wszędzie pełno kupujących. Parkingi zawalone. Ależ jesteśmy bogaci. Grudzień to miły miesiąc ale okien to nie będę mył a w d. z oknami firanami, żaluzjami czy roletami. Grudzień to świat magii może same się pomyją.