A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Pracujący Polacy sponsorują starszym dodatkowe emerytury, dodatki do mediów, darmowe leki itd. Mimo że większość starszych głosuje przeciw Polsce. To dzięki starszym osobom ceny w sklepach są wyższe niż w Niemczech. A cóż złego zrobiły koty ?
@Wolę koty - Tylko że ci starsi kiedyś pracowali też na starszych bo i taki system jest że pracujemy na emeryturę czyjąś a potem pracują na naszą, tu pokazujesz typowe chamstwo pisząc że to przez starszych jest drożej, za nim zrozumiesz będziesz na moim miejscu i pamiętaj że teraz młodzi mają gdzieś składki, wierzą że zawsze bedą młodzi i bogaci a obiboków co nigdy nie pracowali legalnie jest więcej niż było a więc mniej kasy na emerytury dzisiejszych jak ty.
Mój kot kupowałby whisky
Dlaczego zmuszasz młodych żeby płacili ci 14 x w roku gdy sama płaciłaś 12? To nie jest uczciwe. Dlaczego wolisz zadłużać kraj bele by tylko dostać pieniądze? Dlaczego nie myślisz że ktoś będzie musiał spłacić twoje długi?
To przeciwstawianie zwierząt dzieciom to sprawka polityków, którzy zmanipulowali ludzi tak, żeby się sobie rzucili do gardeł. Tymczasem można mieć dzieci i zwierzęta (nawet lepiej, jeśli dzieci chowają się ze zwierzętami), ale też dzieci albo zwierzęta. To sprawa każdego czlowieka i nikt się nikomu nie musi tłumaczyć ze swoich wyborów. Ja np. mam zwierzęta, ale nie ujadam na ludzi, którzy mają dzieci. Nie dajcie soba manipulować, myślcie zawsze sami. Howgh.