UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dlaczego zmuszasz młodych żeby płacili ci 14 x w roku gdy sama płaciłaś 12? To nie jest uczciwe. Dlaczego wolisz zadłużać kraj bele by tylko dostać pieniądze? Dlaczego nie myślisz że ktoś będzie musiał spłacić twoje długi?

Prosta i Samolubna