UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego zmuszasz młodych żeby płacili ci 14 x w roku gdy sama płaciłaś 12? To nie jest uczciwe. Dlaczego wolisz zadłużać kraj bele by tylko dostać pieniądze? Dlaczego nie myślisz że ktoś będzie musiał spłacić twoje długi?
Prosta i Samolubna