UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Wolę koty - Tylko że ci starsi kiedyś pracowali też na starszych bo i taki system jest że pracujemy na emeryturę czyjąś a potem pracują na naszą, tu pokazujesz typowe chamstwo pisząc że to przez starszych jest drożej, za nim zrozumiesz będziesz na moim miejscu i pamiętaj że teraz młodzi mają gdzieś składki, wierzą że zawsze bedą młodzi i bogaci a obiboków co nigdy nie pracowali legalnie jest więcej niż było a więc mniej kasy na emerytury dzisiejszych jak ty.