UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To przeciwstawianie zwierząt dzieciom to sprawka polityków, którzy zmanipulowali ludzi tak, żeby się sobie rzucili do gardeł. Tymczasem można mieć dzieci i zwierzęta (nawet lepiej, jeśli dzieci chowają się ze zwierzętami), ale też dzieci albo zwierzęta. To sprawa każdego czlowieka i nikt się nikomu nie musi tłumaczyć ze swoich wyborów. Ja np. mam zwierzęta, ale nie ujadam na ludzi, którzy mają dzieci. Nie dajcie soba manipulować, myślcie zawsze sami. Howgh.