A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Chore czasy, ubierają psy, noszą by łapy nie pobrudził a nawet widziałem kobieta obok pani na moście wiozła dwa psy w wózku dziecięcym czy to też co piszę to kciuki w dół ?
Dziadkowie byli inaczej wychowani. Oni nie ratowali kotów
Aby było mniej bezdomnych zwierząt to karma musi być o jedną trzecią tańsza a kamyki do kuwety gratis ! Wiem że to brzmi śmiesznie ale skoro mniej wydaje na swoje życie niż wydawałem na utrzymanie kota to sorry !
Właśnie tu na stronce psy i koty pisałem prawdę że umieram z głodu to szybko zgłoszono i przyjechała policja ! Pytali czy potrzebuje pomoc psychologa a ja im na to że pieniędzy na chleb, usłyszałem ja panu nie pomogę, nikt panu nie da.
Zaznaczam że nie jestem lumpem, dużo lat pracy za mną ale po 60 już nie zatrudniają chorych na kręgosłup i stawy ! Na paczkę nie czekam a do miodu nie poniżej się wolę umrzeć. Dla was koty i psy więcej znaczą !!!!!
Najgorsi są ludzie którzy mówią innym jak mają żyć w co wierzyć i kogo kochać a sami zachowują się jak diabły którymi straszą
łatwiej wychować kota, z dzieckiem dużo więcej pracy i wyższe koszty, prawda?? typowe podejście obecnego pokolenia...
Masz rację
Mój pies to moja rodzina, pozdrawiam:)
boże ludzie weźcie się w garść macie po jakieś 40 lat a taki hejt. Czy wy czytaliście ten artykuł czy po prostu pierwsze zdanie? Artykuł według mnie jest bardzo ciekawy i dobrze napisany
Cenzor. Czy tu nie przesadzasz ? Znowu nie puszczasz komentarzy
Tak to smutna rzeczywistość ! Policjanci wykonali polecenie, interwencja wskazana a z własnej kieszeni pieniędzy nie mają obowiązku dać. Ale cały problem w tym że znieczulica do osób starszych, chorych i samotnych aktualna, te paczki świąteczne przy kamerach są trafiają do tych co ktoś poleci, zauważy a do tych samotnych przez załamanie, przez brak zdrowie, przez wiek nikt nie dociera. Nie każdy ma odwagę żebrać albo po śmieszny grosz prosić mops gdzie więcej biurokracji i wstydu niż pomocy ! O takich ludziach się nie pamięta bo już nie produktywni, ich długoletnia praca jest dowodem że byli w śród nas a teraz przeszkadzają. Wasze koty i psy mają dużo lepiej, także na wolności.....