A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jeszcze wczoraj policjant mówił po sytuacji na torach że dziś w internecie nie ma nic anonimowo, czyli wszystko do wykrycia a więc do dzieła !
@MariuszLewandowski-Fc - Ok. Mądrze mówisz !
@Tak to działa - Widzę, że propaganda odebrała myślenie. PZPR się rozpadał więc Kiszczak wpadł na wspaniały plan aby podzielić PZPR na 4 różne partie, dzisiejsze PO, PIS, SLD, PSL i ich przystawki. Plan zakładał. Raz wy, raz my i nie ruszamy swoich, nikt nie siedzi i siedział nie będzie a w TV w antypolskich mediach rozgrywa się teatrzyk mający przykryć poważne afery o których milczą. Morawiecki podpisywał wszystko co mi Bruksela kazała, tylko udawał że nie chciał. POPOPIS głosuje tak samo, wystarczy sprawdzić głosowania w internecie ale to zbyt duży wysiłek intelektualny dla wyborcy antypolskiego POPISU.
@MariuszLewandowski-Fc - Pamiętam, jak po rozwodzie gdy wróciłam do nazwiska rodowego i właśnie odebrałam nowy dowód osobisty mój szef nie chciał mi uwierzyć, nawet widząc ten dowód :D
@DonaldKaczor - Kiedyś myślałem jak TY, ale PIS i PO to jednak nie to samo. Upewniłem się o tym na 100% podczas rządów PIS przez 8 lat. Wybieram Europę a nie Rosję.
@Netkot - Cóż pisowski wazeliniarz może innego napisać prawda wet
Misiu, szukaj wśród swoich z KO(PO). Nie jesteś kimś kim interesują się w Moskwie czy poza Elblągiem. Spytaj czerepaka który włamuje się na każde konto. może MaRyjuszek, lub ten pisista który zabiega o twoje względy. na koniec sprawdź kto może być niezadowolony z badań głębokości mołdawskiego jaru. Komu Misiu ostatnio zabrałeś fotel lub awans?
@Nielubiekaczek - a Ty przeczytaj (nawet kilka razy) co napisałem (ze zrozumieniem). Uwierz, do pisowskiego wazeliniarza mi baaardzo daleko.