UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@DonaldKaczor - Kiedyś myślałem jak TY, ale PIS i PO to jednak nie to samo. Upewniłem się o tym na 100% podczas rządów PIS przez 8 lat. Wybieram Europę a nie Rosję.

Netkot

Anuluj