64
19.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Podszywanie się pod kogoś jest modne. W Polsce POPIS podszywa się pod Polaków od 30 lat.
DonaldKaczor (2025.11.19)
No to się przykro robi... Na X co bardziej popularni ludzie mają również pozakładane fejkowe konta, że czasem ciężko odróżnić. Trzeba uważnie poczytać, choć często takie konta są puste. Kont samego gospodarza portalu Elona Muska rok temu 4 naliczyłam.
Medium (2025.11.19)

info

1  
  1
@DonaldKaczor - Podszywanie się powinno być karane.
Medium (2025.11.19)
@DonaldKaczor - PO i PiS to są dwa różne światy chłopie. Jedni chcą z Unią przeciwko Rosji. Drudzy z Rosją przeciw Unii
Tak to działa (2025.11.19)
Na pewno Missan musiał któremuś mieszkańców Elbląga podnieść ciśnienie
(2025.11.19)

info

6  
  1
No to ciekawa wiadomość, .... kiedyś wariaci uważali się za Napoleona czasem Cezara a tu nagle Michał Missan... Mania wielkości ma nowe oblicze jak widzę... Wzrostu Prezydentowi zazdroszczę ale żeby aż tak to nie sądziłem....
MariuszLewandowski-Fc (2025.11.19)

info

5  
  4
@Medium - Jest.... ale zmiana nazwiska to dziś czynność administracyjna.....
MariuszLewandowski-Fc (2025.11.19)
Coraz bardziej skomplikowane te nowoczesne czasy. Oby nigdy nikt nie podmienił TV Republika. Ale by było zdziwienie pisiorków. Myślą, że słuchają i oglądają TV Republika a to TVN. Od tego co usłyszeli oczy z orbit by im wypadły.
Czy (2025.11.19)

info

4  
  8
Słyszałem że w internecie nie ma nic anonimowego więc dlaczego nie namierzyli ???
(2025.11.19)
Namierza Wydział do spraw cybeprzestępczości KWP w Olsztynie ale uchylenie tajemnicy tekomunikacyjnej trwa - poczta bo wszystko idzie na papierze. /..
MariuszLewandowski-Fc (2025.11.19)