UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Nielubiekaczek - a Ty przeczytaj (nawet kilka razy) co napisałem (ze zrozumieniem). Uwierz, do pisowskiego wazeliniarza mi baaardzo daleko.

Netkot

Anuluj