UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Nielubiekaczek - a Ty przeczytaj (nawet kilka razy) co napisałem (ze zrozumieniem). Uwierz, do pisowskiego wazeliniarza mi baaardzo daleko.
Netkot
@Nielubiekaczek - a Ty przeczytaj (nawet kilka razy) co napisałem (ze zrozumieniem). Uwierz, do pisowskiego wazeliniarza mi baaardzo daleko.
Netkot